فروشگاه اینترنتی دیجی حراج

ااخبار و مقالات

سونی در IFA 2016 حداقل از یک گوشی هوشمند جدید رونمایی می‌کند

1395/04/27 13:30:35

نوشته شده توسط: امین رضائیان سونی

کمپانی سونی که طی چند سال اخیر در صنعت موبایل عملکرد چندان جالبی نداشته و با بحران مالی دست و پنجه نرم می‌کند، احتمالا در رویداد IFA 2016 حداقل زا یک گوشی هوشمند جدید و رده بالا رونمایی می‌کند. پیش‌بینی می‌کنیم که این گوشی هوشمند محصولی رده بالا باشد. با دیجی حراج همراه باشید.

ادامه خبر...

عقب‎نشینی سونی از بازارهای امریکا؛

1395/04/14 10:56:18

نوشته شده توسط: کیارش رمضان‌نژاد سونی

اخباری که از گردهمایی سرمایه‎گذاران در شرکت سونی به بیرون درز کرده است، گویای این واقعیت تلخ است که مدیران شرکت سونی تصمیم گرفته‎اند تا سرمایه‎گذاری‌ها و تحرکات خود در بازارهای پر سودی مانند ایالات متحده‏ی امریکا، چین، هندوستان و برزیل را کاهش دهند و به صورت غیر رسمی با پذیرفتن شکست تجاری، فعالیت در این بازارها را به رقیبان دیگر خود واگذار کنند.

ادامه خبر...

خانه‌تکانی تابستانه‎ی گوشی‎های اکسپریای سونی؛

1395/04/10 11:08:23

نوشته شده توسط: کیارش رمضان‌نژاد سونی

این روزها متأسفانه شرکت سونی از رقبای اندروید ساز خود عقب افتاده است و بنا به نظر بسیاری از کارشناسان حوزه‎ی هوشمندهای دیجیتال، از ساخت بهترین‎ها ناتوان و درمانده شده است. اما با تمام این حرف‎ها، مهندسان شرکت سونی هنوز کاملاً میدان گوشی‎های هوشمند را به رقبای قدرشان واگذار نکرده‎اند و تلاش می‎کنند تا لااقل اگر سخت‌افزاری حرف چندانی برای گفتن ندارند،‌ از نظر نرم‎افزاری پیشگام و پیشرو باشند

ادامه خبر...