فروشگاه اینترنتی دیجی حراج

ااخبار و مقالات

عرضه به روز رسانی اندروید کدام کمپانی‌ها سریع‌تر و بهتر است؟

1395/04/20 11:08:07

نوشته شده توسط: امین رضائیان اندروید

به نظر شما کدام کمپانی‌های فعال در زمینه تولید و عرضه محصولات اندرویدی از نظر ارائه به روز رسانی اندروید و پشتیبانی نرم افزاری از دستگاه‌های خود عملکرد بهتر و سریع‌تری دارند؟ با ما همراه باشید تا 5 کمپانی اندرویدی برتر مربوط به این موضوع را خدمت شما معرفی کنیم.

ادامه خبر...

اندروید 7.0 و قابلیت‎هایی که جایشان خالی است؛

1395/04/13 12:18:21

نوشته شده توسط: کیارش رمضان‌نژاد اندروید

مشتاقان سیستم‎عامل اندروید و به‎روزرسانی‎های خوش‌طعم آن، لابد در جریان هستند که برای چشیدن مزه‎ی جدیدترین نسخه‎ی این سیستم‎عامل باید چند ماهی صبر کنند و دندان روی جگر بگذارند، اما با این وجود حالا که بالاخره هفتمین شماره‎ی سیستم‎عامل اندورید هم برای خودش اسم و رسمی پیدا کره است و به انتخاب گوگلی‎ها Nougat نام گرفته، هر روز جزئیات بیش‎تری در مورد ویژگی‎ها و قابلیت‎های احتمالی آن در فضای مجازی منتشر می‎شود و اسرار تازه‎ای در مورد این نوی هنوز رنگ بازار ندیده، منتشر می‎گردد.

ادامه خبر...

در جست‎وجوی محتواهای از دست‎رفته؛‌

1395/04/12 12:42:04

نوشته شده توسط: کیارش رمضان‌نژاد اندروید

متأسفانه هر کاربری، اگر نه بیش‌تر، لااقل یک مرتبه‌ای، طعم تلخ از دست دادن و پاک شدن تصادفی اطلاعات را چشیده است. اما لازم نیست هر دفعه که اطلاعات ارزشمندی را از روی ندانم کاری دود می‎کنید و به هوا می‎فرستید، هول کنید و غصه‎ی اطلاعات پاک شده را بخورید، چرا که خوشبختانه گوشی‌های هوشمند در این زمینه خیلی دست و پا بسته نیستند و برنامه‎ها و اپلیکیشن‌هایی در بازار وجود دارند که ادعا می‎کنند، این توانایی و قدرت را دارند تا اطلاعات از بین رفته را دوباره بازیابی کنند و به سر جای خود بازگردانند.

ادامه خبر...

سنگاپور اولین ایستگاه آسیایی Android Pay؛

1395/04/08 12:26:11

نوشته شده توسط: کیارش رمضان‌نژاد اندروید

بستگی دارد که بخت و اقبال کاربران سیستم‌عامل اندروید، شهروندی‌ کدام کشور را به نام آن‌ها زده باشد تا فرصتی پیش آمده باشد و گوشی خود را به لطف حضور قابلیت Android Pay به کیف پول هوشمندی تبدیل کرده باشند و در فروشگاه و مغازه، تنها با خارج کردن گوشی از جیب، مبلغ و هزینه‎ی قابل پرداخت از حساب بانکی آن‌ها کسر شده باشد.

ادامه خبر...

باتری‎های اندروید و عمری طولانی با عزت و سلامتی؛

1395/04/06 12:23:45

نوشته شده توسط: کیارش رمضان‌نژاد اندروید

این موضوع که باتری‎های هوشمندهای همراه عمری جاودانه ندارند، از آن واقعیت‎هایی است که عیان بودنش، نیاز چندانی به بیان کردن، ندارد. امروزه، صفحه‎های نمایش چندین اینچی AMOLED و LCD بر روی گوشی‎های همراه،‌ به قاتلان خاموش شارژ باتری دستگاه تبدیل شده‎اند و تا زمانی که توان و رمق باتری موبایل و تبلت را نگیرند، از پای نمی‌نشینند و خاموش نمی‌شوند. اما خوشبختانه این تمام ماجرا نیست و طرح‌دستی‎های زیادی هم پیدا می‌شوند که از پشت صحنه کاری می‎کنند تا باتری دستگاه شما، مسؤولیت کم‎تری بر دوش داشته باشد و انرژی کم‎تری نیز مصرف کند.

ادامه خبر...