فروشگاه اینترنتی دیجی حراج

درباره ما

دوست دارید iphone 7 به نصف قیمت بخرید؟

در سایت دیجی حراج شما می توانید کالاهای دیجیتال را به قیمت دلخواه خودتان بخرید!!

کالاهای ما کاملا اورجینال و از مراکز قانونی و نمایندگیهای رسمی تهیه می شوند و تا مدت هفت روز گارانتی بازگشت دارند.

کالاها در دیجی حراج با یک قیمت پایه بسیار پایین تر از قیمت واقعی به مزایده گذاشته می شوند و پس از اتمام مدت زمانی مشخص به برنده واگذار می گردد.

شما می توانید با عضویت در سایت آخرین حراجی ها با خبر شوید و کالاهای مورد نظر خود را انتخاب و با قیمت پیشنهادی خود به مزایده وارد شوید. در حراجی با دیگران رقابت و برنده شوید و کالای خود را زیر قیمت بازار خریداری نمایید.

 

دیجی حراج محلی برای خرید و فروش کالای شما

با توجه به نیاز روزافزون خرید وفروش کالاهای مورد نیاز افراد و کمبود زمان برای مراجعه به فروشگاههای فیزیکی و یافتن مشتری برای فروش کالای خود به آن و همچنین صرف مدت زمان طولانی جهت خرید محصول مورد نظرتان، سایت دیجی حراج راه حلی یافته است تا کاربران و افرادی که کالایی جهت واگذاری دارند بتوانند در بهترین شرایط و با بالاترین قیمت پیشنهادی کالای خود را به حراج گذاشته و بدون دردسرو سردرگمی در فروشگاههای هزار توی شهر محصول مورد علاقه خویش را به قیمت پیشنهادی خود خریداری نمایند. افراد زیادی هستند که از برخی کالاهای خود کلافه هستند و می خواهند آنها را به پول تبدیل کنند و یا جایگزین مناسبی برای آن بیابند درسایت دیجی حراج این امکان فراهم شده است تا به بهترین نحو مبادلات و معاملات خود را به سرانجام برسانید. شرکت مبتکران برتر تدبیرآوازهبا این نگاه تاسیس شده است تا برای رفع این نیاز اقدام به راه اندازی وب سایتی نماید تا با ارائه خدمات مطلوب بتواند گامی کوچک در این مسیر پر فراز و نشیب سهمی داشته باشد.دیجی حراج  در همه حال خود را موظف می داند تا از ایده و پیشنهادات و همچنین انتقادات سازنده افراد استفاده نماید.