فروشگاه اینترنتی دیجی حراج

سوالات متداول

با سلام و احترام

باعث افتخار هست که سایت دیجی حراج از طرف کاربران مورد نقد و بررسی قرار بگیرد و ابهامات به اطلاع دیجی حراج برسد. درباره سئوالاتی که پرسیده شده است تا حد امکان پاسخ هایی واضح و به دور از ابهام داده شده است در صورتیکه هر گونه پرسشی در رابطه با ارائه خدمات سایت دارید می توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

1- توی مزایده هایتان یک چیزی تحت عنوان "حد نصاب" وجود دارد این یعنی چی؟! آیا برای مزایده حتما باید 10 تا شرکت کننده یا 10 تا پیشنهاد ثبت بشود تا نهایتا نفر نهایی که آخرین پیشنهاد را ثبت کرده پیروز مزایده بشود؟!مثلا اگه فقط یک شرکت کننده داشته باشد ان مزایده چه خواهد شد؟!آیا محصول مزایده برای همان یک نفر شرکت کننده در مزایده ارسال خواهد شد؟

پاسخ:

برای اینکه یک حراج معتبر تلقی شود باید یک تعداد افراد در آن شرکت کنند که این تعداد تحت عنوان "حد نصاب" نشان داده شده است و این بدان معناست که برای اینکه حراج در نهایت برنده ای داشته باشد باید حداقل به میزان حد نصاب، شرکت کننده داشته باشد که این شرکت کننده ها بی نهایت بار می توانند در آن حراج پیشنهاد قیمت ثبت نمایند و برنده حراج کسی است که بالاترین پیشنهاد را ثبت کرده است. اگر تعداد شرکت کنندگان حراج به حد نصاب نرسد حراج دارای اعتبار نخواهد بود و برنده ای اعلام نمی شود.

2- تکلیف کارمزد شرکت در مزایده برای نفرات بازنده در مزایدات چه خواهد بود؟!آیا هزینه پرداختیشان برای شرکت در مزایده محاسبه خواهد؟

پاسخ:

اگر حراج به حد نصاب برسد برنده اعلام  و پس از پرداخت مبلغ پیشنهادی، کالا برای وی ارسال خواهد شد و کارمزد شرکت در حراج فقط از اعتبار برنده کسر خواهد شد و برای سایر شرکت کنندگان عودت داده خواهد شد.

اما اگر حراج به حد نصاب نرسد حراج برنده ای نخواهد داشت و کارمزد شرکت در حراج  به حساب قابل برداشت آنها در پنل کاربری برگشت داده می شود و می توانند برای شرکت در حراج ها دیگر از آن استفاده نمایند.

3- چطور و چجوری میشود به شما اعتماد کرد چون من نماد اعتماد سایتتان را ندیدم؟

پاسخ:

نماد اعتماد در سمت راست سایت در بالای ویدیو " دیجی حراج را بشناسید" قابل دسترس است می توانید اطلاعات وب سایت و آدرس و تلفن دیجی حراج را ملاحظه بفرمایید.این نماد به وب سایتهای دارای اعتبار از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir پس از طی مراحل خاصی اعطا می گردد.

4- شما با سایتهای دیگر هم همکاری می کنید؟

پاسخ :

در حال حاضر دیجی حراج با هیچ سایتی همکاری نمی کند و بطور مستقل ارائه خدمات می نماید اگر در آینده درخواستی برای همکاری با دیگر وب سایتها دریافت شود به نحو مقتضی به اطلاع کاربران دیجی حراج خواهد رسید.

 

من می خوام در حراج شرکت کنم:

آخرین حراج های سایت را اینجا ببینید